Bu Bilet'de 1 TL, 100 TL ve 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Başladı! Kampanya Detayları

Bu Bilet’de 1 TL, 100 TL ve 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Başladı! Kampanya Detayları

Birden çok organizasyon, konser ve tiyatro etkinliklerinin bilet satışını yapan Bubilet, bu haftaya özel bir kampanya yaptığını açıkladı. Sosyal medya hesabından da paylaşım yapıldıktan sonra kampanya detayları merak konusu oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bubilet, 1 TL’ye konser ve tiyatro bileti satacağını açıkladı. Kültürel, sanatsal ve sosyal yaşamı destekleyen etkinliklerin bilet satışını gerçekleştiren Bubilet, süper cuma indirimlerine özel olarak 1 TL’ye bilet satışı yapacak. Sosyal medyada da büyük ilgi çeken etkinliğin detaylarını sizler için derledik.

Bubilet 1 TL bilet kampanyası 22 Kasım Çarşamba günü saat 13.00 itibarıyla başdı. Organizasyon tarafından yapılan duyuruda, “Bir süredir yazılıp çiziliyor, konu ile ilgili konuşuluyor, bize de her gün soruyorlar; doğru mu değil mi? Evet doğru. Bubilet Süper Cuma’ya özel 1 TL’lik, 100 TL’lik ve 1 alana 1 bedava biletler 13.00’te satışta!” açıklaması yapıldı.

Bu Bilet Resmi İnternet Sitesi Açıklaması

Bubilet’in gelenekselleşen Süper Cuma kampanyasında bu sene de efsane fırsatlar sizleri bekliyor. Konserden tiyatroya, stand-up gösterilerinden festivallere yüzlerce farklı etkinlikte efsane fırsatları kaçırmayın. İşte kampanya detayları:

  • Süper Cuma kampanyası 22 Kasım 2023 saat 13:00’te başlayacak ve 26 Kasım 2023’e kadar devam edecek. Kampanya kapsamında 1 TL’lik etkinlik biletleri, 100 TL’lik etkinlik biletleri ve 1 alana 1 bedava fırsatları Bubilet’te olacak. Kampanyaya dahil etkinlik biletleri stoklarla sınırlıdır.

Siz de eğlenceye doyacağınız harika etkinliklerden süper indirimlerle biletlerinizi almak için geç kalmayın. Kampanya dönemi boyunca Bubilet’i ziyaret ederek indirimli biletlere sahip olabilirsiniz.

Ankara Etkinlik Takvimi